INSTITUT PRO ZDRAVÍ A RODINU o.p.s.

ZÍSKEJTE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT

NS Pozlovice a Jizerky

 

50 % sleva na Rekondiční pobyt New start u Luhačovické přehrady od 13. – 20. 6. Pozlovice 73 u přehrady směrem na Vizovice.

Drazí přátelé, zveme Vás na inspirující Rekondiční pobyt na samotu k Luhačovické přehradě. Starat se o Vás bude zkušený tým Instruktorů, lékaře a zdravotníků. Čeká Vás neomezené množství masáží, přírodních procedur, fytoterapie detoxikace a to i s účinnou likvidací nebezpečných patogenů, které se teď šíří. Celá týdenní rekreace i se stravou, procedurami, seminářem přírodních léků, zvládání stresu, svobody od závislostí, kurzem výživy a zdr.vaření, spolu s rehabilitačním cvičením, turistikou a skvělou partou i písničkami má teď last minute slevu na 3150 Kč.

Pozvěte i své přátele, než nám to zase znemožní. Dozví se velmi cenné informace, jak posilovat imunitu a jak doléčovat následky viru osvědčenými přírodními procedurami. MUDr. Moskala, průkopník medicíny životního stylu, přednáší a dělá vstupní i výstupní měření a poradenství. Bude také celou dobu pobytu hostům k dispozici s osobními konzultacemi zdarma.

New start je měřitelná záruka pro zlepšení Vašich ukazatelů zdraví! Využijte výhodnou slevu a napište si o více informací na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás! MUDr. Milan Moskala a Jana Konečná, R.S.

Institut preventivní péče o zdraví

www.zdraviarodina.cz

Tel. 732 267 771 Vytiskněte si: DALŠÍ INFORMACEPŘIHLÁŠKA,  DOTAZNÍK,        


 

Anketa 2

Mám zájem o

Rekondiční pobyt - 25%
Ozdravný pobyt - 62.5%
Rekreaci - 12.5%

Celkem hlasů: 8
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 04 led 2017 - 21:04