INSTITUT PRO ZDRAVÍ A RODINU o.p.s.

ZÍSKEJTE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT

Ekozemědělec

Víkendový kurz „Ekozemědělství pro soběstačnost

Na kurzu Ekozemědělství získávají účastníci znalosti z ekologie, zvyšování a udržování úrodnosti půdy, pěstování rostlin, biologické ochrany, kompostování, mechanizace, zpracování produkce, návrhů pro levné ekostavby či nutného vybavení pro soběstačnost. Kurz pokládá základní teoretické znalosti v oblasti ovocnářství, pěstování ve sklenících a fóliovnících a produkce vlastních osiv. Účastníci se seznámí s výhodami života na venkově a pozadím současných světových událostí ve světě plnících se biblických předpovědí. Kurz probíhá 1 prodloužený víkend v únoru a praxi je možné absolvovat na farmě Lipník v centru zdraví Eden. Více informací na tel. 732 267 771 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihláška    Doporučení    Dotazník   Školní řád    Náplň kurzu

1. Probíhá formou prodlouženého víkendu od pátku 9.00 hodin do neděle 14.00 hodin. Kurz je určen pro zájemce o tématiku, nejedná se o rekvalifikaci. Víkendový kurz nabízí další materiály pro samostudium a pro zájemce také následnou praxi na ekofarmě.

2. Doba konání je každoročně víkend kolem 17. 2. Cena kurzovného: 200,- Kč (7,8 €). Podmínky ubytování a stravy, předpoklady ke studiu i uplatnění se shodují s kurzem LIGHT. Místo konání je většinou Penzion spokojené stáří Pozlovice, ale je možné je také stanovit dle zájmu přihlášených a zajištění ubytovacích a stravovacích podmínek pro 10-20 studentů.  

3. Během tohoto kurzu absolventi získávají znalosti z ekologie, zvyšování a udržování úrodnosti půdy, pěstování rostlin, biologické ochrany, kompostování, mechanizace, zpracování produkce, předpisů pro biofarmy, ekonomických návrhů pro levné ekostavby či nutné vybavení pro soběstačnost.                      .  

4. Odborným garantem kurzu je pan Ing. Jiří Pospíšilík, manager ekofarem Viola a Lipník. Mezi další vyučující patří Jana Konečná.

  

Anketa 1

Mám zájem o kurz

Poradce zd. živ. stylu - 25%
Masér - 15.6%
Cvičitel - 3.1%
Ekozemědělec - 18.8%
Přírodní procedury - 6.3%
L.I.G.H.T. - 15.6%
Pilates - 6.3%
Nordic Walking - 9.4%

Celkem hlasů: 32
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 31 pro 2017 - 00:00