INSTITUT PRO ZDRAVÍ A RODINU o.p.s.

ZÍSKEJTE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT

Masér

V tomto kurzu se absolventi naučí prakticky provádět rekondiční a sportovní masáže zad, šíje, horních a dolních končetin, obličeje, dekoltu, břicha a hlavy, dále se učí automasáže a detoxikační medové masáže.  V přidruženém kurzu Přírodních procedur získávají teoretické znalosti anatomie a fyziologie, účinků masáže, hygieny, první pomoci, etiky, psychologie, přípravných procedur, zdravého životního stylu, prevence nemocí apod. Kurz je také obohacen ukázkami lymfatické, kosmetické a Breussovy masáže. Seznámíte se i s metodou baňkování, lávových kamenů, automobilizace – Dornovou metodou a trakcemi. Kurz je zakončen Autorizovanou zkouškou. Více informací na tel. 732 267 771 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihláška    Doporučení   Dotazník   Školní řád    Náplň kurzu

Autorizovaný kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“

1. Probíhá během víkendových konzultací ročního kurzu LIGHT - jednou měsíčně, vždy ve čtvrtek 17 – 21 h a v sobotu večer. Po úspěšném zakončení kurzu obdrží studenti Autorizovaný certifikát, oprávňující  je k vytvoření živnostenského listu v oboru Masérské služby.

2. Termíny konzultací, podmínky ubytování a stravy, předpoklady ke studiu i uplatnění se shodují s kurzem LIGHT. L.I.G.H.T.

3. Obsah – absolventi se naučí prakticky provádět rekondiční, sportovní, reflexní a terapeutické masáže od zádových sestav, přes sestavy dolních a horních končetin, obličeje, dekoltu, šíje, břicha, hlavy i celého těla. V přidruženém kurzu LIGHT získávají znalosti anatomie a fyziologie, účinků masáže, první pomoci, etiky, psychologie, přípravných procedur, zdravého životního stylu a prevence nemocí atd. Kurs je také obohacen ukázkami medové (detoxikační), lymfatické a Breussovy masáže. Seznámíte se i s metodou baňkování, přípravných procedur a trakční terapií páteře.

4. Poplatek za Autorizovanou závěrečnou zkoušku pod MŠMT činí 1500,- Kč (58,7 €). 

5. Na kurz Masér si sebou přivezte 2 označená prostěradla, 4 ručníky, svůj oblíbený olejíček či krém, vhodnou obuv a oblečení.  

6. Praktická část masáží je zakončena testem jednotlivých masážních postupů a teoretická část písemnými testy. Na závěr se skládá před autorizovanou osobou opakovací zkouška z předem stanovených oborů.

7. Odborným garantem kurzu je Jana Konečná, diplomovaná sestra v oboru preventivní péče, absolventka Kurzů preventivní péče v Norsku a USA. Autorizovanými osobami pro závěrečné zkoušky jsou Tim Konečný a Jana Konečná. Dále vyučuje MUDr. Milan Moskala a MUDr. Jochen Hawlitschek.

Máte-li dotazy, či zájem o přihlašovací formuláře, obraťte se na nás. 

Anketa 1

Mám zájem o kurz

Poradce zd. živ. stylu - 25%
Masér - 15.6%
Cvičitel - 3.1%
Ekozemědělec - 18.8%
Přírodní procedury - 6.3%
L.I.G.H.T. - 15.6%
Pilates - 6.3%
Nordic Walking - 9.4%

Celkem hlasů: 32
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 31 pro 2017 - 00:00