INSTITUT PRO ZDRAVÍ A RODINU o.p.s.

ZÍSKEJTE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT

Rekondiční pobyty

Rekondiční a výukové pobyty jsou postaveny na několika jednoduchých principech, které pomáhají předcházet nemocem a vracet ztracené zdraví. Pobyty jsou vhodné pro rodiny i jednotlivce, pro mladé i pokročilé. Najdete nová přátelství, nové dojmy, nový začátek.

NS Pozlovice a Jizerky

Milí přátelé,

Last minute 1000 Kč sleva – New start pobyt 4. – 11. 8. 2019 v Luhačovicích 
Srdečně Vás zveme vyzkoušet přínos New start pobytu pro Vaše zdraví, kvalitní informace i vnitřní radost. Pobyt zahrnuje řadu procedur, které si můžete s doporučením lékaře objednat i sami a za den tak můžete mít kromě zdravotního cvičení a praktických přednášek i neomezené množství procedur (rašelínové zábaly, parafin, inhalace, saunu, světloléčby, rekondiční masáže, Evminův a trakční trenažér, posilovnu aj.). Mimo to, máte nárok na minerální 1 perličkovou koupel a další lze získat za 150 Kč. Součástí je také Kurz zdravého Vaření, Kurz domácích přírodních léků a skvělý seminář Cesta ke svobodě, proti zarytým zlozvykům.
  Na pobyt od 4. – 11. 8. 2019 vLuhačovicích (Pozlovicích) je cena 6300,- Kč  do zaplnění míst snížena na 5300,- Kč v plné penzi s neomezeným množstvím procedur a seminářů. V případě zájmu si přečtěte informace z přílohy a vyplněťe přihlášku, kterou zašlete na e-mail:  info (zavináč) ippoz.cz
Nový start pro Vaše zdraví Vám přinese mnohonásobně plnější život a může pomoci i Vašim přátelům!
Na setkání se těší MUDr. Milan Moskala a Jana Konečná, R.S.
www.zdraviarodina.cz

Tel.: 732 267 771

Vytiskněte si: DALŠÍ INFORMACEPŘIHLÁŠKA,  DOTAZNÍK,        na srpnový pobyt.

 

 

Ozdravné účinky programu NEWSTART

Program NEWSTART vznikl spojením prvních písmen anglických slov, jež vyjadřují 8 principů pro zachování zdraví. Jedná se nejen o akrostych 8 zásad prevence nemocí, ale i o záměr rekondičních pobytů - začít nově ve svém životním stylu. Nikdy není pozdě! Na Rekondičních pobytech NEW START Vás Vaše tělo přesvědčí o tom, jak účinná je jednoduchá náprava návyků právě v těchto osmi oblastech.

Program zahrnuje

Nabízíme vám ubytování v dřívějším hotelu Niva I. na adrese: Antonína Václavíka 369, Luhačovice – Pozlovice.

V současné době je budova provozovaná jako Penzion Spokojené stáří – kousek pod Luhačovickou přehradou (www.senioriluhacovice.cz). V Luhačovicích jsou pro návštěvníky bezplatně přístupné léčivé prameny: Vincentka, Pramen MUDr. Františka Šťastného, Aloiska, Ottovka, Sv. Josef a Viola.

Dále nabízíme výbornou čistě rostlinnou kuchyni a bezplatně přístupné léčivé prameny: Vincentka, Pramen MUDr. Františka Šťastného, Aloiska, Ottovka, Sv. Josef a Viola.

Po konzultaci s lékařem vodoléčby, zábaly, terapeutické, detoxikační a  jiné masáže a  přírodní procedury. Součástí programu je i rehabilitační či zátěžové cvičení, školy zdravého vaření, kurz výživy, životního stylu, komunikace a osobního růstu.

Proč pobyty pořádáme

Všichni chceme žít, naplno žít. Snad proto většina z nás příliš mnoho jí a někdy i příliš mnoho pracuje - a naopak málo se pohybuje a málo spí.

Program pro hosty

Obvyklý denní program zahrnuje: Ranní měření, doporučené čaje, rozcvička, pozitivní myšlenky do dne, snídaně, procházka, zdravotní přednáška, pohybová činnost, terapie podle doporučení lékaře, oběd, procházka a volný čas, práce na zahradě, sběr bylinek apod., kurz přípravy zdravých pokrmů, cvičení na páteř střídavě s gymnastickým cvičením, terapie podle doporučení lékaře, večeře, procházka, zdravotní přednáška (lektor střídavě s lékařem), večerníček pro duši, v případě doporučení lékaře večerní terapie, v průběhu celého dne individuální konzultace podle potřeb hostů.

Klimatoterapie

Léčebné účinky klimatu Bílých Karpat  patří k jedněm z nejpříznivějších  z České Republiky. Podhorská nadmořská výška Žítkovských vrchů umožňuje cílenou léčbu dýchacích chorob, infekcí, alergií, únavy a řady civilizačních chorob. Pobyty probíhají v chráněné oblasti, vzdálené od přítomnosti smogu a škodlivin civilizace.

Anketa 2

Mám zájem o

Rekondiční pobyt - 25%
Ozdravný pobyt - 62.5%
Rekreaci - 12.5%

Celkem hlasů: 8
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 04 led 2017 - 21:04