INSTITUT PRO ZDRAVÍ A RODINU o.p.s.

ZÍSKEJTE PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT

Rekondiční pobyty

Rekondiční a výukové pobyty jsou postaveny na několika jednoduchých principech, které pomáhají předcházet nemocem a vracet ztracené zdraví. Pobyty jsou vhodné pro rodiny i jednotlivce, pro mladé i pokročilé. Najdete nová přátelství, nové dojmy, nový začátek.

Ozdravné účinky programu NEWSTART

Program NEWSTART vznikl spojením prvních písmen anglických slov, jež vyjadřují 8 principů pro zachování zdraví. Jedná se nejen o akrostych 8 zásad prevence nemocí, ale i o záměr rekondičních pobytů - začít nově ve svém životním stylu. Nikdy není pozdě! Na Rekondičních pobytech NEW START Vás Vaše tělo přesvědčí o tom, jak účinná je jednoduchá náprava návyků právě v těchto osmi oblastech.

Proč pobyty pořádáme

Všichni chceme žít, naplno žít. Snad proto většina z nás příliš mnoho jí a někdy i příliš mnoho pracuje - a naopak málo se pohybuje a málo spí.

Program pro hosty

Obvyklý denní program zahrnuje: Ranní měření, doporučené čaje, rozcvička, pozitivní myšlenky do dne, snídaně, procházka, zdravotní přednáška, pohybová činnost, terapie podle doporučení lékaře, oběd, procházka a volný čas, práce na zahradě, sběr bylinek apod., kurz přípravy zdravých pokrmů, cvičení na páteř střídavě s gymnastickým cvičením, terapie podle doporučení lékaře, večeře, procházka, zdravotní přednáška (lektor střídavě s lékařem), večerníček pro duši, v případě doporučení lékaře večerní terapie, v průběhu celého dne individuální konzultace podle potřeb hostů.

Klimatoterapie

Léčebné účinky klimatu Bílých Karpat  patří k jedněm z nejpříznivějších  z České Republiky. Podhorská nadmořská výška Žítkovských vrchů umožňuje cílenou léčbu dýchacích chorob, infekcí, alergií, únavy a řady civilizačních chorob. Pobyty probíhají v chráněné oblasti, vzdálené od přítomnosti smogu a škodlivin civilizace.

Anketa 2

Mám zájem o

Rekondiční pobyt - 25%
Ozdravný pobyt - 62.5%
Rekreaci - 12.5%

Celkem hlasů: 8
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno. Skončilo: 04 led 2017 - 21:04